obwodnica-wroclawia.pl

Wynajem autokarów Wrocław tanio

Dzięki profesjonalnemu przewozowi osób, firma z Wrocławia WROCEK – TRAVEL cieszy się dużym zaufaniem na rynku transportowym. Zespół wszystkich pracowników kieruje się przede wszystkim bezpieczeństwem oraz zapewnieniem najwyższej jakości usług. Dzięki temu podróżujący mają zagwarantowany pełen komfort podróżowania wraz ze wszelkimi udogodnieniami, zarówno zimą jak i latem. W pojazdach wrocławskiej marki znajdują się takie elementy, jak:

  • klimatyzacja,
  • regulowane fotele,
  • barek z napojami,
  • składane stoliki

i wiele innych elementów.

Kompleksowa firma przewozowa z Wrocławia

Tania firma zajmująca się przewozem ludzi zapewnia najnowocześniejszą flotę pojazdów pod wynajem, wraz z doświadczonymi kierowcami i pilotami wycieczek. Z usług WROCEK – TRAVEL korzystają organizatorzy wyjazdów szkolnych, przedsiębiorstwa, instytucje państwowe, osoby prywatne. Oprócz jednorazowego skorzystania z pomocy firmy przewozowej, można nawiązać z nimi stałą współpracę, co wiąże się z licznymi upustami cenowymi oraz indywidualnie przygotowywanymi ofertami.

Wynajęcie autokarów we Wrocławiu

Zapewnienie bezpieczeństwa każdemu podróżującemu autokarem WROCEK – TRAVEL jest najważniejsze, dlatego przed wyjazdem niezależnie od długości trasy, są one skrupulatnie sprawdzane pod względem awarii czy jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych. Dodatkowo przechodzą regularne badania techniczne. Wszystkich zainteresowanych pragniemy zaprosić do zapoznania się ze szczegółami na wrocektravel.pl, gdzie znajduje się również cennik i pełne informacje dotyczące floty busów. Kontaktować można się poprzez formularz na stronie internetowej, numery telefonów lub email.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Sprawne przeprowadzki firm Kraków

Sprawne przeprowadzki firm Kraków

Wynajmij ambulans do bezpiecznego przewozu osoby chorej

Wynajmij ambulans do bezpiecznego przewozu osoby chorej

Organizacja wyjazdów turystycznych - Wycieczkownia

Organizacja wyjazdów turystycznych - Wycieczkownia

Zwiedzanie Wrocławia w wynajętym samochodzie

Zwiedzanie Wrocławia w wynajętym samochodzie