obwodnica-wroclawia.pl

Trener - Kraków

Jeśli już nieraz rozpoczynałaś dietę, a jedyne, co potrafisz robić regularnie, to regularnie podjadać, koniecznie musisz mieć osobistego trenera. Studio Synergy zapewnia swoim klientom trenera w Krakowie. Dzięki niemu wreszcie będziesz w pełni zmotywowana do osiągnięcia obranego celu. Jeśli brakuje Ci czasu trening EMS będzie idealny dla Ciebie. Wystarczy poświęcić na niego 20 – 25 minut w tygodniu, aby już po 4 – 6 sesjach przekonać się, że to naprawdę działa. Trening EMS, czyli Electrical Muscle Stimulation, polega na elektrostymulacji mięśni za pomocą impulsów elektrycznych. Dodatkowo obecność trenera z Krakowa sprawi, że szybciej uzyskasz upragniony efekt. Trener osobisty dobierze intensywność ćwiczeń EMS do Twoich potrzeb i możliwości.



Trenerzy z Krakowa pomogą Ci w osiągnięciu upragnionej sylwetki



Gdy pojawisz się w pracy w sukience, którą ukryłaś na dnie szafy już dawno temu, nie tylko Twoje koleżanki będą zaskoczone. Również koledzy z całą pewnością docenią Twoje wysiłki. Jeżeli oczami wyobraźni widzisz jak przekraczasz próg swojego zakładu pracy, nie zastanawiaj się dłużej. Naprawdę nie ma na co czekać, gdyż upragniona sylwetka jest w zasięgu ręki. Tak naprawdę każdy z nas ma szanse wyglądać i czuć się dobrze we własnym ciele. Kwestia zrobienia pierwszego kroku, który jest kluczem do sukcesu.



Studio Synergy zapewnia, że trener z Krakowa będzie Cię mobilizował i wspierał, a nowoczesny sprzęt i komfortowe warunki ćwiczeń w Studio będą dodatkowo pomagać Ci osiągnąć wymarzony efekt. Trening EMS jest dobry nie tylko dla osób, które chcą szybko, a przy tym łatwo uzyskać atrakcyjną figurę, ale również dla osób starszych, gdyż nie obciąża on stawów. Bardzo chętnie korzystają z niego także osoby kontuzjowane, które chcą wrócić do dawnej sprawności. Te ćwiczenia są dla nich formą rehabilitacji. Studio Synergy gorąco zaprasza wszystkie osoby zainteresowane ćwiczeniami z trenerem osobistym.



Studio Synergy
Wodociągowa 47
30-205 Kraków
tel. +48 500 042 535

Zobacz także:

Terapia Orthokine

Terapia Orthokine

Specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej

Specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej

Nowe modne oprawy okularowe

Nowe modne oprawy okularowe

Dopalacze - zatrucia

Dopalacze - zatrucia

Wypróbuj mikrodermabrazję

Wypróbuj mikrodermabrazję