obwodnica-wroclawia.pl

Działka inwestycyjna

Właściciele ogłaszają się na stronie internetowej Anna.com.pl. Tam oferują na sprzedaż lub wynajem działki inwestycyjne, grunty przemysłowe, działki budowlane, domy jednorodzinne. Tereny inwestycyjne na sprzedaż znajdują się w takich rejonach jak: Poznań Krzyżowniki, Sady, Tarnowo Podgórne, Rumianek, Jankowice, Młodasko, Bytyń, Podrzewie, Sękowo, Wilczyna, Lwówek, Brójce, Golęczewo. Właściciele mają również na wynajem działkę 781/13 przy trasie DK 92 Poznań – Szczecin – Berlin, na której położone są dwie hale magazynowo – produkcyjne oraz dom pełniący rolę biura. Niezwykle atrakcyjna nieruchomość, którą można przekształcić na własny dochodowy interes. Nieruchomość ta oczywiście jest w pełni uzbrojona w wodę, prąd, gaz i kanalizację. Dom ma 100 m2, każda z hal po 150 m2, a działka ma powierzchnię 6 ha. Jest to ziemia rolnicza, która ma być przekwalifikowana na aktywizację gospodarczą. Dom i hala przy nim są ogrzewane. Hala wolnostojąca nie jest ogrzewana, ale posiada już przygotowaną instalację. Jeżeli masz plan w jaki sposób wykorzystać przedstawioną powyżej nieruchomość przemysłową skontaktuj się z właściciela obiektu w celu uzgodnienia warunków umowy.

Właściciele posiadają także tereny inwestycyjne w pełni uzbrojone i przygotowane z myślą o przeznaczeniu ich pod budowę np. hoteli i restauracji, hal magazynowych i spedycyjnych, zakładów produkcyjnych, baz transportowych, centrów handlowych czy też innych infrastruktur przemysłowych. Może Twoim marzeniem jest otworzenie własnej restauracji? To świetny pomysł na życie. Połączenie pasji i marzeń z zarobkiem. Stworzysz dzięki temu nie tylko sobie, ale również innym miejsca pracy. Restauracja z dobrą lokalizacją po prostu musi się udać.

Jeśli podjąłeś decyzję – skontaktuj się z właścicielami. Jeżeli się wahasz, również skontaktuj się z właścicielami, przyjedź, obejrzyj nieruchomość i podejmij decyzję, która będzie dla Ciebie zdecydowanie najlepsza. Pospiesz się zanim inni Cię ubiegną i zaczną realizować Twoje pomysły i marzenia.

Real estate

  • Sprzedaż działek pod inwestycje

Anna Real Estate

60-955 Poznań
tel. +61-8411-810

Zobacz także:

Jakie są polecane przez specjalistów systemy elewacyjne?

Jakie są polecane przez specjalistów systemy elewacyjne?

amc.net.pl/oferta,iniekcje,22.html

amc.net.pl/oferta,iniekcje,22.html

Profesjonalne sieci podziemne

Profesjonalne sieci podziemne