obwodnica-wroclawia.pl

Organizacja wyjazdów turystycznych - Wycieczkownia

Profesjonalne biuro podróży Wycieczkownia specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Francji i Anglii. Te piękne i klimatyczne kraje wiążą się z przeżyciem niezapomnianej przygody, którą uczestnicy z pewnością będą wspominać przez długi czas. Wycieczka do powyższych państw nie oznacza jedynie odwiedzenia ich stolic. Wybierając Francję, poza malowniczym i klimatycznym Paryżem każdy uczestnik będzie mógł zobaczyć niezwykły Wersal, Reims, Dolinę Loary, czy rezydencję królewską w Fontainebleau.

Jadąc do Anglii zobaczmy Oxford, Windsor, Brimingham, Manchester, Liverpool, czy Cambridge. Przy tym wszystkim firma zachowuje najlepszy stosunek jakości do ceny, nie oszczędzając na wyżywieniu oraz noclegach. Wycieczki klasowe organizują prawdziwi pasjonaci, którzy niejednokrotnie odwiedzili i zakochali się w tych krajach. Każdorazowo, szczegółowo opracowują plan, z uwzględnieniem wieku oraz zainteresowań podróżujących.

Dzięki temu, każdy zainteresowany może uczestniczyć w wycieczkach jedynych w swoim rodzaju, o których przez długi czas będzie mógł opowiadać swoim bliskim i znajomym. Biuro udowadnia, że szkolna wycieczka wcale nie musi być nudna. Wystarczy jedynie perfekcyjna organizacja oraz dopasowanie czasu do jej uczestników. Ponadto, zespół planuje go tak, by w jak największym stopniu odciążyć kadrę nauczycielską oraz opiekunów. Kompleksowe informacje na temat działalności Wycieczkowni oraz jej oferty znajdują się na stronie internetowej.


Biuro Podróży Wycieczkownia
Bażyńskich 8/33
87-100 Toruń
tel. 698149019

Zobacz także:

Wynajem autokarów Wrocław tanio

Wynajem autokarów Wrocław tanio

Sprawne przeprowadzki firm Kraków

Sprawne przeprowadzki firm Kraków

Wynajmij ambulans do bezpiecznego przewozu osoby chorej

Wynajmij ambulans do bezpiecznego przewozu osoby chorej

Zwiedzanie Wrocławia w wynajętym samochodzie

Zwiedzanie Wrocławia w wynajętym samochodzie