obwodnica-wroclawia.pl

EPKA. Studio Czarnej Płyty

Jesteś koneserem muzyki? Kolekcjonujesz winyle? Poszukujesz egzemplarzy niepowtarzalnych, które są bezcenne? Postaw na bogatą i zróżnicowaną ofertę sklepu EPKA. Obejmuje ona szeroki wachlarz płyt winylowych, które dzisiaj zyskują sobie coraz więcej zwolenników. Kolekcjonowanie winyli jest obecnie bardzo popularne. Warto podkreślić, że skierowana jest ona do klientów, którzy chcieliby zaopatrzyć się w polskie winyle, a także zagraniczne płyty winylowe. Ofertę urozmaicają zarówno winyle używane, jak i nowe.

Co ważne, fachowcy Firmy cały czas starają się urozmaicać asortyment i wzbogacać go o doskonałe wydania. Klienci mają do wyboru winyle rozmaitych artystów. Oferta Sklepu skierowana jest przede wszystkim do miłośników rocka i metalu, a także muzyki disco. Na dodatek, wpisze się ona w oczekiwania osób, które na co dzień słuchają muzyki klasycznej, polskiej oraz elektronicznej. Nie brakuje także płyt winylowych z zakresu poezji śpiewanej, funky oraz country i easy listening.  W sprzedaży znalazły się winylowe płyty hip-hopowe, jazzowe, bluesowe, gospelowe oraz reggae. Bogaty jest także wybór artystów.

Z czego słynie sklep EPKA?

Firma Epka przede wszystkim znana jest z tego, że proponuje produkty, których jakość jest adekwatna do ceny. Oczywiście dostępne są zarówno wydania z najwyższej półki cenowej, a także egzemplarze bardziej przystępne cenowo. Oferta spełni więc oczekiwania zarówno osób bardziej majętnych, jak i tych, które nie mają do dyspozycji dużego budżetu.

Propozycja sklepu EPKA uwzględnia szereg akcesoriów doskonałej klasy. Klienci mają do wyboru między innymi:

  • płyny do mycia płyt,
  • szczotki węglowe,
  • podstawki do czyszczenia,
  • myjki ręczne,
  • koperty i okładki.

Ofertę urozmaicają wkładki gramofonowe różnego rodzaju. Propozycja obejmuje także profesjonalne i fachowe mycie płyt na życzenie klienta.


EPKA. Studio Czarnej Płyty
Gimnazjalna 6
85-007 Bydgoszcz
tel. 663 214 888

Zobacz także:

Małe zabawki Littlest Pet Shop

Małe zabawki Littlest Pet Shop

Zniżki

Zniżki

Taniec towarzyski dla najmłodszych

Taniec towarzyski dla najmłodszych

Mariusz Czajka

Mariusz Czajka

Taniec ratunkiem dla zagubionych serc

Taniec ratunkiem dla zagubionych serc