obwodnica-wroclawia.pl

Lampa Azzardo Stylo

Lampy Azzardo to eleganckie oprawy oświetleniowe oraz różnego rodzaju akcesoria wykonane z największą precyzją i starannością. Wszystkie produkty oferowane przez tego producenta odznaczają się najwyższą jakością oraz niepowtarzalnym designem.

Marce Azzardo zaufało nie tylko wielu klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorstw, architektów czy projektantów wnętrz. W ofercie znanej i kochanej na całym świecie marki znajdą się:

  • lampy wiszące,
  • kinkiety,
  • plafony,
  • lampy podłogowe,
  • biurowe

i wiele innych, które idealne nadadzą się zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.

 

Lampa Azzardo Stylo to charakteryzują się bardzo nowatorskim wyglądem oraz wręcz surowym designem. Najczęściej kupują je osoby, które dużą uwagę przywiązują do detali wykończeniowych w swoim mieszkaniu i chcą by pomieszczenie nabrało innego charakteru.

Seria Stylo przedstawiona na witrynie online https://www.tomix.pl/ ma ciekawy i modernistyczny look, który sprawdza się nie tylko w salonach czy biurach, ale również sypialniach a nawet kuchniach.

 

Hurtownia Tomix może zagwarantować każdemu klientowi bardzo szybki czas realizacji oraz solidnie zapakowany towar, dzięki czemu masz pewność że nie ulegnie zniszczeniu podczas transportu.

Dodatkowo serdecznie zachęcamy do zarejestrowania się na oficjalnej stronie WWW hurtowni, w celu otrzymywania darmowych i aktualnych informacji o wyprzedażach oraz nowościach. Tomix to rzetelna i solidna marka, która traktuje klienta w sposób indywidualny.


Tomix Sp. z o.o. Sp.k.
Twardowskiego 18
70-320 Szczecin
tel. 91 88 66 393

Zobacz także:

Na zamówienie - garderoby

Na zamówienie - garderoby

Bambusowe żaluzje drewniane

Bambusowe żaluzje drewniane

Używane lady chłodnicze

Używane lady chłodnicze

Rolety okienne wewnętrzne

Rolety okienne wewnętrzne

www.wallmachine.pl

www.wallmachine.pl